Husk meg
Brukernavn
Passord

Velg sesong:

2008: Eliteserien: Alle rundene

Runde 1
Lørdag 29. Mars 19:00
Vålerenga 1 - 0 Aalesund
Søndag 30. Mars 18:00
Lillestrøm 1 - 1 Tromsø
Molde 0 - 0 Stabæk
Bodø/Glimt 2 - 0 Ham-kam
Viking 1 - 0 Strømsgodset
Søndag 30. Mars 20:00
Brann 4 - 2 Fredrikstad
Mandag 31. Mars 19:00
Rosenborg 2 - 1 FK Lyn
Runde 2
Lørdag 05. April 19:00
Aalesund 4 - 2 Brann
Søndag 06. April 18:00
Tromsø 2 - 0 Vålerenga
FK Lyn 3 - 1 Bodø/Glimt
Fredrikstad 2 - 1 Molde
Ham-kam 3 - 2 Viking
Søndag 06. April 20:00
Stabæk 4 - 2 Lillestrøm
Mandag 07. April 19:00
Strømsgodset 3 - 2 Rosenborg
Runde 3
Lørdag 12. April 19:00
Rosenborg 1 - 2 Fredrikstad
Søndag 13. April 18:00
FK Lyn 2 - 1 Ham-kam
Molde 0 - 0 Tromsø
Bodø/Glimt 1 - 1 Stabæk
Viking 2 - 1 Aalesund
Søndag 13. April 20:00
Lillestrøm 0 - 3 Vålerenga
Mandag 14. April 19:00
Brann 1 - 1 Strømsgodset
Runde 4
Lørdag 19. April 19:00
Stabæk 3 - 0 Brann
Søndag 20. April 18:00
Tromsø 0 - 1 Viking
Lillestrøm 1 - 1 Molde
Strømsgodset 2 - 1 FK Lyn
Aalesund 5 - 0 Ham-kam
Søndag 20. April 20:00
Vålerenga 1 - 1 Rosenborg
Mandag 21. April 19:00
Fredrikstad 2 - 0 Bodø/Glimt
Runde 5
Lørdag 26. April 19:00
Rosenborg 0 - 1 Tromsø
Søndag 27. April 18:00
FK Lyn 0 - 0 Fredrikstad
Molde 0 - 0 Strømsgodset
Bodø/Glimt 2 - 1 Aalesund
Ham-kam 0 - 2 Stabæk
Søndag 27. April 20:00
Brann 2 - 1 Lillestrøm
Mandag 28. April 19:00
Viking 2 - 3 Vålerenga
Runde 6
Lørdag 03. Mai 19:00
Tromsø 0 - 0 Brann
Søndag 04. Mai 18:00
Fredrikstad 2 - 1 Ham-kam
Strømsgodset 1 - 2 Bodø/Glimt
Vålerenga 1 - 2 Molde
Aalesund 0 - 4 FK Lyn
Søndag 04. Mai 20:00
Stabæk 1 - 0 Rosenborg
Mandag 05. Mai 19:00
Lillestrøm 2 - 0 Viking
Runde 7
Fredag 16. Mai 18:00
FK Lyn 0 - 2 Stabæk
Fredrikstad 5 - 0 Aalesund
Molde 2 - 3 Viking
Rosenborg 4 - 0 Lillestrøm
Bodø/Glimt 2 - 0 Tromsø
Fredag 16. Mai 20:00
Brann 1 - 0 Vålerenga
Mandag 19. Mai 19:00
Ham-kam 1 - 1 Strømsgodset
Runde 8
Lørdag 24. Mai 19:00
Molde 1 - 2 Rosenborg
Søndag 25. Mai 18:00
Tromsø 2 - 0 FK Lyn
Lillestrøm 0 - 0 Ham-kam
Strømsgodset 1 - 0 Fredrikstad
Vålerenga 0 - 0 Bodø/Glimt
Søndag 25. Mai 20:00
Viking 1 - 2 Brann
Mandag 26. Mai 19:00
Stabæk 2 - 1 Aalesund
Runde 9
Lørdag 31. Mai 19:00
Brann 3 - 4 Molde
Søndag 01. Juni 18:00
Fredrikstad 0 - 3 Stabæk
Rosenborg 2 - 0 Viking
Aalesund 3 - 1 Strømsgodset
Søndag 01. Juni 20:00
FK Lyn 2 - 0 Vålerenga
Mandag 02. Juni 19:00
Bodø/Glimt 1 - 0 Lillestrøm
Onsdag 06. Aug 19:00
Ham-kam 0 - 1 Tromsø
Runde 10
Onsdag 04. Juni 19:00
Rosenborg 1 - 1 Brann
Torsdag 05. Juni 19:00
Vålerenga 3 - 0 Ham-kam
Lørdag 07. Juni 16:00
Strømsgodset 0 - 0 Stabæk
Søndag 08. Juni 16:00
Tromsø 0 - 1 Fredrikstad
Lillestrøm 3 - 0 Aalesund
Molde 0 - 1 FK Lyn
Viking 2 - 0 Bodø/Glimt
Runde 11
Fredag 27. Juni 19:00
Bodø/Glimt 1 - 1 Rosenborg
Lørdag 28. Juni 18:00
FK Lyn 1 - 1 Viking
Strømsgodset 2 - 1 Lillestrøm
Ham-kam 0 - 0 Brann
Stabæk 2 - 4 Tromsø
Lørdag 28. Juni 20:00
Aalesund 1 - 1 Molde
Mandag 30. Juni 19:00
Fredrikstad 2 - 1 Vålerenga
Runde 12
Onsdag 02. Juli 19:00
Rosenborg 3 - 1 Aalesund
Lørdag 05. Juli 19:00
Brann 4 - 1 Bodø/Glimt
Søndag 06. Juli 18:00
Tromsø 2 - 0 Strømsgodset
Lillestrøm 1 - 2 FK Lyn
Molde 2 - 0 Ham-kam
Søndag 06. Juli 20:00
Vålerenga 2 - 1 Stabæk
Mandag 07. Juli 19:00
Viking 1 - 1 Fredrikstad
Runde 13
Onsdag 09. Juli 19:00
Ham-kam 2 - 1 Rosenborg
Lørdag 12. Juli 19:00
Aalesund 1 - 3 Tromsø
Søndag 13. Juli 18:00
Fredrikstad 4 - 0 Lillestrøm
Strømsgodset 1 - 3 Vålerenga
Bodø/Glimt 2 - 2 Molde
Søndag 13. Juli 20:00
Stabæk 0 - 0 Viking
Mandag 14. Juli 19:00
FK Lyn 1 - 1 Brann
Runde 14
Lørdag 19. Juli 19:00
Molde 5 - 1 Vålerenga
Søndag 20. Juli 18:00
Tromsø 2 - 1 Ham-kam
FK Lyn 3 - 2 Strømsgodset
Lillestrøm 3 - 0 Bodø/Glimt
Søndag 20. Juli 20:00
Brann 1 - 2 Aalesund
Mandag 21. Juli 19:00
Stabæk 5 - 1 Fredrikstad
Onsdag 23. Juli 19:00
Viking 0 - 1 Rosenborg
Runde 15
Lørdag 26. Juli 19:00
Fredrikstad 1 - 0 Brann
Søndag 27. Juli 18:00
Strømsgodset 4 - 0 Molde
Bodø/Glimt 2 - 1 FK Lyn
Ham-kam 1 - 2 Lillestrøm
Søndag 27. Juli 20:00
Aalesund 1 - 2 Viking
Mandag 28. Juli 19:00
Vålerenga 0 - 0 Tromsø
Onsdag 06. Aug 19:00
Rosenborg 1 - 2 Stabæk
Runde 16
Lørdag 02. Aug 18:00
Brann 4 - 1 Ham-kam
Lørdag 02. Aug 20:05
Vålerenga 1 - 1 Fredrikstad
Søndag 03. Aug 18:00
Lillestrøm 3 - 1 Strømsgodset
Viking 2 - 0 FK Lyn
Stabæk 4 - 1 Bodø/Glimt
Søndag 03. Aug 20:00
Tromsø 4 - 0 Rosenborg
Mandag 04. Aug 19:00
Molde 0 - 0 Aalesund
Runde 17
Lørdag 09. Aug 19:00
Strømsgodset 2 - 0 Brann
Søndag 10. Aug 18:00
FK Lyn 1 - 0 Lillestrøm
Bodø/Glimt 3 - 2 Viking
Ham-kam 1 - 1 Vålerenga
Aalesund 1 - 2 Stabæk
Søndag 10. Aug 20:00
Rosenborg 3 - 1 Molde
Mandag 11. Aug 19:00
Fredrikstad 2 - 0 Tromsø
Runde 18
Lørdag 23. Aug 19:00
Stabæk 1 - 1 FK Lyn
Søndag 24. Aug 18:00
Tromsø 1 - 0 Aalesund
Molde 1 - 2 Bodø/Glimt
Ham-kam 1 - 1 Fredrikstad
Viking 0 - 0 Lillestrøm
Søndag 24. Aug 20:00
Brann 0 - 0 Rosenborg
Mandag 25. Aug 19:00
Vålerenga 1 - 2 Strømsgodset
Runde 19
Lørdag 30. Aug 19:00
Aalesund 0 - 0 Fredrikstad
Søndag 31. Aug 18:00
FK Lyn 3 - 3 Tromsø
Strømsgodset 1 - 2 Ham-kam
Bodø/Glimt 3 - 1 Brann
Viking 3 - 3 Molde
Søndag 31. Aug 20:00
Rosenborg 2 - 1 Vålerenga
Mandag 01. Sept 19:00
Lillestrøm 1 - 1 Stabæk
Runde 20
Lørdag 13. Sept 19:00
Tromsø 0 - 0 Bodø/Glimt
Søndag 14. Sept 18:00
Molde 1 - 1 Lillestrøm
Ham-kam 2 - 1 Aalesund
Stabæk 6 - 0 Strømsgodset
Brann 1 - 1 Viking
Søndag 14. Sept 20:00
Fredrikstad 1 - 1 Rosenborg
Mandag 15. Sept 19:00
Vålerenga 1 - 2 FK Lyn
Runde 21
Lørdag 20. Sept 19:00
Bodø/Glimt 2 - 1 Fredrikstad
Søndag 21. Sept 18:00
FK Lyn 1 - 3 Molde
Rosenborg 4 - 0 Ham-kam
Strømsgodset 1 - 3 Tromsø
Aalesund 0 - 0 Vålerenga
Søndag 21. Sept 20:00
Viking 4 - 1 Stabæk
Mandag 22. Sept 19:00
Lillestrøm 1 - 1 Brann
Runde 22
Lørdag 27. Sept 19:00
Tromsø 0 - 1 Lillestrøm
Søndag 28. Sept 18:00
Fredrikstad 2 - 1 Strømsgodset
Vålerenga 0 - 1 Viking
Ham-kam 2 - 2 Bodø/Glimt
Brann 2 - 0 FK Lyn
Søndag 28. Sept 20:00
Aalesund 1 - 2 Rosenborg
Mandag 29. Sept 19:00
Stabæk 4 - 0 Molde
Runde 23
Lørdag 04. Okt 19:00
Stabæk 3 - 0 Ham-kam
Søndag 05. Okt 18:00
Lillestrøm 1 - 2 Fredrikstad
Strømsgodset 0 - 1 Aalesund
Bodø/Glimt 1 - 2 Vålerenga
Viking 2 - 1 Tromsø
Søndag 05. Okt 20:00
FK Lyn 1 - 2 Rosenborg
Mandag 06. Okt 19:00
Molde 3 - 2 Brann
Runde 24
Lørdag 18. Okt 19:00
Tromsø 4 - 4 Molde
Søndag 19. Okt 18:00
Fredrikstad 1 - 0 Viking
Rosenborg 1 - 1 Strømsgodset
Ham-kam 3 - 2 FK Lyn
Aalesund 1 - 0 Bodø/Glimt
Søndag 19. Okt 20:00
Brann 1 - 2 Stabæk
Mandag 20. Okt 19:00
Vålerenga 3 - 1 Lillestrøm
Runde 25
Søndag 26. Okt 18:00
FK Lyn 3 - 0 Aalesund
Lillestrøm 4 - 2 Rosenborg
Molde 1 - 2 Fredrikstad
Bodø/Glimt 3 - 2 Strømsgodset
Viking 3 - 0 Ham-kam
Stabæk 6 - 2 Vålerenga
Brann 1 - 1 Tromsø
Runde 26
Søndag 02. Nov 18:00
Tromsø 1 - 0 Stabæk
Fredrikstad 0 - 2 FK Lyn
Rosenborg 1 - 3 Bodø/Glimt
Strømsgodset 3 - 2 Viking
Vålerenga 0 - 1 Brann
Ham-kam 0 - 1 Molde
Aalesund 3 - 0 Lillestrøm

Copyright © ffksupporter.net 2003-2023 | Kontakt oss på support@ffksupporter.net

Ansvarlig redaktør: Øystein Holt, ffksupporter.net

13/04/2024 21:38 | 6784f4c3

Klubb K MD P
01 Bodø/Glimt 3 8 9
02 Molde 3 7 9
03 Rosenborg 3 2 6
04 Haugesund 3 0 6
05 Brann 3 0 4
06 Fredrikstad 3 0 4
07 Odd Grenland 3 0 4
08 Viking 3 0 4
09 Kristiansund 3 -1 4
10 Strømsgodset 2 -3 3
11 Lillestrøm 3 -4 3
12 KFUM 2 0 2
13 Sandefjord 2 -2 1
14 Sarpsborg 08 3 -2 1
15 Ham-kam 3 -2 1
16 Tromsø 2 -3 0
klubblogo klubblogo

Viking - FFK

Søndag 21. April 17:00

klubblogo klubblogo

FFK - S08

2 - 2

Lørdag 13. April 18:00